אודות

הצוות הניהולי

גל אמיר

גל אמיר

מנכ"ל

בן 44, מוסמך ל MBA (תואר שני) במנהל עסקים, מוסמך כהנדסאי תעשייה וניהול ממוסד הטכניון, חבר הוועדה הלאומית לריתוך, בעל ניסיון רב בתחום ההכשרות המקצועיות והשירות. תושב פתח תקווה, נשוי למירב ואב לשלושה ילדים.

“עולם הריתוך הוא עולם רחב ביותר הנמצא בכלל התעשייה בארץ במחלקות הייצור, האחזקה והשירות. ביצוע מקצועי של עבודת ריתוך מחייב למידה והפנמה. אני מאמין בגישת השירות והמטרה שלי היא לתת ללומד את הקפיצה המקסימאלית שבאפשרותו לבצע במהלך תקופת הלמידה. אשמח לשוחח אתך.”

074-70-30-600  

050-426-2611  

גל אמיר - הכינוס הלאומי לריתוך ולהדפסת תלת מימד

גל אמיר, הכינוס הלאומי לריתוך ולהדפסת תלת-מימד. הכינוס מהווה הזדמנות לכולנו להחכים ולקדם את האיכות והמקצועיות של העוסקים בתחום. כל הכבוד לכל צוות המארגנים!

עמי אדר

עמי אדר

מנהל מקצועי

בוגר אוניברסיטת בן גוריון להנדסת חומרים (BSc), בעל ניסיון של יותר מעשר שנים בתחום הריתוך ואיכות הבטיחות במקומות עבודה. מתגורר בישוב כפרי בשפלה ואוהב פעילויות ספורט וטיולים בארץ.

עמי, כתב ובנה את תכנית הלימודים ומבחני ההסמכה המעשיים.

“האני מאמין שלי הוא כי יש ליצור תכנית המתאימה באופן אישי לתלמיד ללא תלות בקצב התקדמות של שאר הכיתה. כך התלמיד מגיע לרמת ההישגים הגבוהה ביותר. תכנית הלמידה בנויה ממודולות לימוד רב-מימדיות שמכסות את תחומי הלימוד באופן מקיף. מבחני ההסמכה נערכו כך שיתנו מענה רחב ככל שניתן לכלל סוגי התעשיות בארץ. יחד עם זאת, המטרה היא שכל תלמיד יתמקצע בפעולה אחת בכל יחידת זמן”.

הסמכות ועבר תעסוקתי:

  • מפקח ריתוך מוסמך מטעם לשכת המהנדסים הועדה הלאומית לריתוך.
  • ממונה בטיחות בעבודה, מטעם מדינת ישראל המוסד לבטיחות וגיהות.
  • ממונה בטיחות קרינה, מטעם מדינת ישראל המכון ללימודי קרינה נחל שורק.
  • הסמכות בבדיקות לא הורסות: רדיוגרפיה וחלקיקים מגנטיים.
אבי רייך

אבי רייך

מנהל קורסים

אבי רייך, בעל ניסיון של עשרות שנים בתעשייה ומשמש כמנהל האחראי על כל התנהלות המכללה מול התלמיד ברמה התפעולית: אבי מלווה את התלמיד בכל שלב במהלך ההכשרה וכן בהשמה וליווי לאורך השנים. אבי נשוי לבתיה, אב לארבעה ילדים וסב לארבעה נכדים.

אבי ישמח לייעץ בכל נושא:

074-70-30-600  

avi@ltc.co.il  

צוות המדריכים

צוות המדריכים

צוות המדריכים במכללה

הרמה המקצועית הגבוהה והניסיון הרב של צוות המדריכים במכללה מאפשרים לבוגרים שלנו השתלבות מהירה בשוק התעסוקה. צוות המכללה מסייע לכל תלמיד בכל שלב של ההכשרה וההשמה.

“היחס הוא אישי, חם ומקצועי, אנחנו מלווים כל תלמיד להצלחה והשתלבות בחברות המובילות”

צוות מדריכי המכללה לריתוך

צוות מדריכי המכללה לריתוך


שיתוף:
המכללה לריתוך